fbpx Skip to main content Skip to search

Strefa wiedzy

Faktoring – antidotum w apteczce przedsiębiorcy

Terminowe wykonywanie zleceń oraz otrzymywanie za nie w umówionym czasie wynagrodzenia powinno leżeć u podstaw prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Niestety, wielu przedsiębiorców boryka się z trudnościami związanymi z opóźnieniami w płatnościach od kontrahentów, które nierzadko przekraczają kilka miesięcy. Z pomocą przychodzi faktoring – proste rozwiązanie przywracające bezpieczeństwo oraz płynność finansową firmy

czytaj więcej
usługi eksperta finansowego

Pieniądze w zaufanych rękach. Dlaczego warto korzystać z usług eksperta finansowego?

Finanse to dziedzina, w której istotnych jest kilka podstawowych wartości. Należą do nich na pewno bezpieczeństwo, zaufanie i przejrzystość. Niestety 41 proc. z nas czuje się niepewnie w kontekście zabezpieczenia finansowego i nic w tym dziwnego – ponad połowa Polaków uznaje wiedzę z zakresu finansów za niezrozumiałą, a jeśli już przychodzi nam szukać porad w tej dziedzinie, wówczas wypatrujemy ich w internecie lub wśród znajomych. To pokazuje, jak ważną rolę odgrywa specjalistyczne wsparcie w podejmowaniu zarówno tych codziennych, jak i długoterminowych decyzji finansowych.

czytaj więcej
Kredyt hipoteczny krok po kroku

Od marzeń do fundamentów. Kredyt hipoteczny krok po kroku

Zaczyna się od wizji – domek z ogródkiem na przedmieściach, nowoczesne mieszkanie w centrum, klimatyczne lokum w kamienicy. Ilu ludzi, tyle marzeń o własnych czterech kątach, które jeszcze jakiś czas temu mogły pozostać jedynie w sferze wyobraźni. Na szczęście współczesna bankowość daje możliwość realizacji pragnień – kredyt hipoteczny. Od czego zacząć, by dostać go na możliwie najkorzystniejszych warunkach?

czytaj więcej