fbpx Skip to main content Skip to search

Opinie Klientów

Bartosz Kostaniak

Polecam firmę Sowińskie Finanse, w szczególności Panią Ariadnę, która cierpliwie prowadzi przez cały proces uzyskania finansowania, zawsze gotowa odpowiedzieć na nasze pytania i zaproponować najlepszą opcję 👍
 

Maria Bogawska

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Paulina Jankowska, bdb kontakt i rzetelność w odpowiadaniu na wszystkie pytania 🙂
 
Szukaliśmy doradcy do kredytu hipotecznego i z zapytania internetowego odezwała się Pani Kasia. W rozmowie telefonicznej od razu wzbudziła nasze zaufanie i nie zawiedliśmy się. Dostalismy kredy hipoteczny i niebawem ruszamy dalej z budową domu. Pani Kasia od początku nas prowadzila. Zawsze wszytko wyjaśniła, podpowiedziała co trzeba przygotować, dyspozycyjna i cierpliwa. Nawet nie spodziewaliśmy się, że wszystko pójdzie tak sprawnie i tak szybko dostaniemy decyzję kredytową. Byliśmy sceptycznie nastawieni do doradców kredytowych ale cieszymy się że zaufaliśmy Pani Kasi. Naprawdę polecamy Sowińskie Finanse i Panią Kasię, na którą możemy liczyć aż do zakończenia budowy.
 

Urszula Przybyszewska

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Sama dostałam kontakt do Pani Ariadny z polecenia i szczerze będę polecać dalej.
 
Z czystym sumieniem polecamy Sowińskie finanse a szczególnie osobę tam pracującą-Pauline 🙂 dzięki niej dostaliśmy kredyt hipoteczny :)prowadziła Nas do samego końca,wszystko poszło szybko i sprawnie :)potrafi wylumaczyc i jest wyrozumiała:)jeszcze raz Dziękujemy i będziemy Polecać dalej 🙂
 

Łukasz Masztalerz

Polecam firmę Sowinskie finanse. Mialem przyjemność współpracować z Panią Paulina. Mila obsługa, na bieżąco reakcja na zapytania z instytucji, dobry kontakt, mobilność. Pelen profesjonalizm, w 100% polecam.
 

PoznanSpot

Firma godna polecenia i zaufania, bardzo pomogli nam w doborze odpowiedniej oferty finansowania zakupu naszych nieruchomości. profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. To już kolejna transakcja z Sowińskie Finanse i na pewno skorzystamy jeszcze z usług tej firmy bo przebrnąć przez gąszcz dokumentów nez firmy Sowińskie Finanse nie byłoby łatwo. Polecamy!!!
 

Mateusz Brzeziński

zdecydowanie polecam
 

Ela Makowska

Obsługa na wysokim poziomie. Dopasowanie do potrzeb klienta w 100%
 

Karolina Grzybek

Eksperci w swojej dziedzinie serdecznie polecam
 

Janusz Skoczylas

Sowińskie Finanse to profesjonaliści w każdym calu. W sposób jasny, rzeczowy i bezstresowy objaśniają wszelkie zawiłości i procedury. Warto skorzystać z ich wiedzy. 
 

Mariusz Panek

Z wielką przyjemnością i czystym sumieniem mogę polecić doradztwo i fachową pomoc ze strony Sowińskie Finanse.
 

Ewelina Busse

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Paulinę jako rzetelną, sumienną i rzeczową ekspertkę. Dzięki Pani Paulinie udało mi się dostać kredyt hipoteczny. Podczas całego procesu kredytowego otrzymywałam dokładne informacje o poszczególnych etapach procesowania wniosków w danych bankach, co uważam za ogromny plus. Dziękuję jeszcze raz Pani Paulino! I z czystym sumieniem będę Panią polecała.
 
Polecam wszystkim którzy poszukują dobrego doradcy kredytowego!
 

Bogdan Krzesiński

Zdecydowanie rekomenduje podjęcie współpracy z tą firmą. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a następnie pozyskać środki na rozwój firmy.
 

Dawid 666

Nasza Pani Katarzyna Półrolniczak mimo młodego wieku wykazuje pełen profesjonalizm tylko pozazdrościć. Do tego zaangażowanie z jakim podchodzi do człowieka cierpliwość, za naszym pośrednictwem toczyła wojnę i tą wojnę wygrała, brawo, mało jest takich ludzi, dając coś nie chcą nic. Z czystym sumienie polecam fajnie mieć taką osobę w teamie, pozdrawiam Dawid Lewandowski
 

Magda Ła

Pełen profesjonalizm, szybkie załatwienie sprawy, bieżący kontakt z klientem. Kredyt hipoteczny załatwiony bez komplikacji. Polecam w 100 % usługi p. Pauliny!
 

Tomek Świtała

POLECAM! Pani Kasia ma naprawdę ogromny wkład w to, że wreszcie udało mi się dostać kredyt na rozwój mojej firmy, dziękuję jeszcze raz za tak profesjonalną pomoc.
 
Bardzo dobre doradztwo i dostalem dokladnie taki kredyt jak potrzebowalem. 
 

Beata Cetnarowicz

Dzięki współpracy z Sowińskie Finanse i Radosławem Grajkiem doprowadziliśmy do szczęśliwego finału nasze starania o kredyt hipoteczny na zakup domu. Polecam każdemu, pełen profesjonalizm i bardzo indywidualne, rzetelne podejście do sprawy i klienta.